Добредојдовте во ЗУР Маркет - Вашиот омилен маркет

Добредојдовте во ЗУР Маркет, вашата омилена дестинација за квалитетни намирници во Скопје! Со 18 погодни локации низ целиот град, ние се гордееме што нудиме беспрекорно искуство за купување што одговара на сечиј вкус!

Во ЗУР Маркет, ја разбираме потребата на разновидноста, поради што нудиме голем избор на производи кои одговараат на секој вкус и потреба. Без разлика дали барате свежи производи, производи за домаќинство, намирници или различни пијалоци, ќе најдете се што ви треба под еден покрив. Нашите полици се снабдени со најдобрите производи од доверливи добавувачи, обезбедувајќи секогаш да ги добивате производите со најдобар квалитет со ниски цени!

Сметаме дека достапноста никогаш не треба да го компромитира квалитетот, поради што се стремиме да им понудиме на нашите клиенти најниски можни цени. Од секојдневните неопходни работи до гурманските задоволства, ќе најдете непобедливи зделки за сите ваши омилени артикли на ЗУР. Плус, со честите промоции и попусти, се трудиме да го олесниме пазарењето на секој еден поединец.

Погледни локации на ЗУР

Погледни работно време

Пазарењето во ЗУР Маркет не е само купување на намирници – туку уживање во беспрекорно искуство од почеток до крај. Нашиот пријателски персонал е секогаш при рака да ви помогне со какви било прашања или грижи, осигурувајќи дека вашето потрошено време за пазарење е што е можно попријатно. Дополнително, нашите локации со приватен паркинг допринесуваат за уште подобро искуство при посета на маркетите. Без разлика дали чувате неопходни работи или се препуштате на нешто посебно, ЗУР е вашата крајна дестинација. Посетете не денес на една од нашите 18 локации и искусете ја удобноста на ЗУР маркет.